GURU BİLİŞİM HAKKINDA

Guru Bilişim, bilişim sektöründe; network hizmetleri, marka bağımsız donanım ve yazılım desteği, proje yönetimi, danışmanlık, outsourcing, teknik destek ve bakım hizmetleri vermektedir. Teknoloji çağının artan rekabet koşullarında, firmalar bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmek ve Bilgi & İletişim teknolojilerini daha verimli kullanmak zorunda kalıyor. Ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş sürecinde biz de bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak, iş dünyasında verimlilik sağlayan, yöneticilere ve bilişim profesyonellerine yeni bakış açıları kazandıran çözümlerimizi sunuyoruz.

Vizyonumuz
Teknolojiyi katma değere dönüştüren hizmetlerimizle, bilgi teknolojileri alanında değişime yön veren, sektör lideri konumunda bir çözüm şirketi olmak.

Misyonumuz
Müşterilerimizin verimliliklerini artırmak için, yeni teknolojileri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birikimimiz ile rekabet avantajı sağlayacak en uygun teknoloji çözümlerini tek noktadan, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmaktır.

Değerlerimiz
Guru Bilişim olarak, bilgisayar teknik servisi konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin istek ve memnuniyetleri ön planda tutularak hizmet vermekteyiz.

Bilişim teknolojileri konusunda vereceğimiz teknik servis hizmetimizi en kısa sürede planlanmış bir sistem ile kaliteli, verimli ve ekonomik olarak sağlamaktayız.

Guru Bilişim olarak sizlere hem iş ortamınızda hem de ev ortamınızda bilgisayar teknik servis ve bilgisayar teknik destek konusunda hizmet vermekteyiz. Bilişim teknolojileri alanında verebileceğimiz hizmetlerimiz online bağlantı kurularak veya isteğiniz doğrultusunda Guru Bilişim Teknik Servisinde yapılmaktadır.

Yaşayabileceğiniz donanımsal veya yazılımsal sorunlarınız ( bilgisayarınızda oluşabilecek anakart, ekran kartı sorunları veya işletim sisteminin çökmesi, yavaşlaması) uzman kadromuz tarafından online bağlantı ile giderilmektedir. Bilgisayarınızda oluşan sorun online olarak çözülemiyorsa tamiri ve yenilenmesi hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için Guru Bilişim Teknik Servisimizde gerçekleştirilmektedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız ürünlerinizin sorunları en kısa sürede tespit edilerek çözüme kavuşturulur.